O NÁS - ZAMĚŘENÍ SPOLEČNOSTI

Od vstupu společnosti na trh je primárním oborem podnikání chladírenství, vzduchotechnika a klimatizace pro obchodní a průmyslové společnosti, velké obchodní řetězce, malé a střední podniky,  nezapomíná však ani na domácnosti. Firma nabízí klientům modernizaci produktů značek TRANE a LENNOX, čímž klientovi přináší významné energetické i ekonomické úspory.

V současnosti představuje prototyp nové nástřešní jednotky LASANTE, unikátní a revoluční produkt na trhu.

Samozřejmostí jsou nadstandardní služby, montáže a servis, vzdálená online kontrola zařízení, prioritou pro společnost jsou vždy ÚSPORA ENERGIÍ a NÁVRATNOST INVESTIC. Systémy řízení (MaR) jsou pak dalším a logickým rozšířením služeb.

Veškeré zakázky jsou zajišťovány od projektu přes dodávku, montáž, uvedení do provozu a další servis. Společnost disponuje týmem vlastních specializovaných zaměstnanců.
Zakoupením jakéhokoliv produktu u společnosti JM Klima,s.r.o. nic nekončí, naopak je to začátek dlouhodobější spolupráce v trvalém zkvalitňování služeb a zefektivnění činnosti nabízených služeb.

gipscon Nespornou výhodou v nabídce společnosti je úzce propojená spolupráce s dceřinou firmou GipsCon s.r.o., díky jejich kooperaci dostává klient kompletní služby skutečně „na klíč”.

PŘEDNOSTI, VÝHODY

  • Silnou stránkou společnosti jsou dlouholeté zkušenosti v oboru, vlastní inovační a vývojové centrum zajišťující neustálý vývoj a rozšiřování možností nabízených produktů.
  • Spojení špičkové technologie z USA a Evropy s českým inovátorstvím je dokonalým řešením nejen pro evropské země, ale i pro rychle se rozvíjející asijské trhy.
  • Systémy řízení i kontrol zajišťují klientům neustálou kontrolu funkčnosti zařízení i jejich optimalizaci.
  • V neposlední řadě pak spolupráce společností JM Klima, s.r.o. s GipsCon s.r.o. přináší další možnosti pro klienta, nekončí to jen montáží samotného produktu, ale nabízí se i možnosti estetického zapracování do prostoru pomocí sádrokartonových konstrukcí, ve kterých dceřiná společnost GipsCon s.r.o. získala několik významných ocenění.
  • Neopomenutelnou výhodou je pak návratnost investice. Je jí dosaženo prostřednictvím snížení a optimalizací provozních nákladů v důsledku poklesu spotřeby energií. Před vlastní realizací společnost zhotoví vlastní energetický audit budovy. Dle tohoto auditu pak připravuje projekt s cílem dosažení optimálních energetických i ekonomických úspor. Investiční opatření vedoucí k vyšší efektivitě spotřebovávaných energií rovněž vedou ke zvýšení uživatelského komfortu při současné minimalizaci vlivu na životní prostředí
  • Systémy pro vytápění, vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení jsou ideálně sladěny a přinášejí nejen minimální instalační a provozní náklady, ale také vysokou provozní spolehlivost.
Rychlý kontakt

Nenašli jste, co ste hledali?
Kontaktujte Nás.

Tel./fax: +420 547 243 588
E-mail: jmklima@jmklima.cz

Poptávka
Servisní podpora

Karel Dokoupil

technická podpora, nábor zakázek v oblasti MaR, vizualizace, servis nástřešních chladících a klimatizačních jednotek, úsporná opatření v chladírenském nábytku,organizace montáží a servisu

Mobil: +420 775 858 271
Tel: +420 734 803 879
E-mail: dokoupil@jmklima.cz